5.00
21 Provedených terapií
2 Spokojených uživatelů
300+ hodin praxe
O mně
Jsem přesvědčena o tom, že každý člověk má schopnost myslet, učit se a měnit se. Každý může dělat rozhodnutí, má zodpovědnost sám za sebe a pokud si to dovolí, je schopen dosáhnout autonomie.

V práci s klienty používám principy z oblasti transakční analýzy. Tento směr umožňuje rozklíčování vlastního komunikačního stylu i komunikačního stylu okolí, umožňuje vědomou volbu vlastních reakcí. Je možné porozumět tomu, jak v různých situacích funguje Vaše osobnost a proč se Vám některé věci v životě opakují, rovněž lze dosáhnout změn v chování a prožívání

Změna je možná.
Moje profesní zkušenosti
Mé první profesní zkušenosti se odehrály v rámci dětského dobrovolnického mentoringového sociálně preventivního programu Pět P, kde jsem pracovala s dobrovolníky, dětmi a rodiči dětí. Dlouhodobě jsem se věnovala jsem také práci se seniory prostřednictvím tréningu paměti a kognitivních funkcí. Další mé kroky vedly k práci s osobami závislými a závislostí ohroženými, se kterými jsem pracovala jak formou přímé práce, tak formou telefonického poradenství. Mám zkušenosti rovněž s prací s obětmi domácího násilí. V současnosti se věnuji také lektorské činnosti.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
5.00
2021-01-08 19:17:57
Byla jsem příjemně překvapená a určitě se nejednalo o mojí poslední konzultaci a terapii. Paní terapeutka byla velmi empatická, sympatická a je vidět, že jí baví to, co dělá. Těším se na další spolupráci :)
2020-11-05 11:07:42
Markéta je velmi empatická, z prvního sezení jsem měl dobrý pocit. Určitě to nebylo poslední sezení.
Dostupné terapie:
Zkušební konzultace
250
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
500
90 minutová konzultace
750
Hodina konzultace pro studenty
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
400