Online terapie jako firemní benefit

To, že čistá hlava zvyšuje produktivitu práce, není novinka. Ale jak toho dosáhnout u svých zaměstnanců?

Jak zvýšit produktivitu práce a zároveň získat zajímavý firemní benefit?

Podle definice je psychoterapie psychologickými prostředky, která má za cíl odstranit nebo zmírnit potíže, nemoci nebo poruchy a v jejím průběhu dochází ke změnám v prožívání a chování klienta.

Psychoterapie pomůže zlepšit Vašemu zaměstnanci jeho vlastní vztahy a také zvyšuje produktivitu o 36 %. Znamená to, že Váš zaměstnanec bude spokojenější, což bude přenášet na svoje kolegy a klienty a zároveň bude produktivnější.

Proč mít individuální firemní benefity?

Pryč jsou doby hromadných benefitů jako jsou stravenky. Nyní jsou na řadě individuální firemní benefity. Váš zaměstnanec nemusí nutně hloubat ve své minulosti, může psychoterapii považovat i za konzultaci s odborníkem na téma osobního rozvoje.

Psychoterapie není všemocná. Na druhé straně však může nabídnout něco, co - ověřeno výzkumem i zkušeností - dobře funguje.

Co získáte při registraci?

  • S každým Vaším zaměstnancem, bude-li mít zájem, nabízíme individuální hledání toho správného terapeuta přímo pro něj.
  • Každý Váš zaměstnanec si může vybrat jiného terapeuta v jiný čas.
  • Stanete se pro své zaměstnance „love brandem“, který budou rádi doporučovat.
  • Vaši zaměstnanci nemusí za terapeutem nikam dojíždět, ani nemusí instalovat žádné další programy na Váš počítač, takže nedojde k ohrožení Vašich firemních dat.
  • Efektivní řízení cen pro jednotlivé Vaše zaměstnance – chcete dát řediteli 5.000 Kč na konzultace a dalšímu zaměstnanci jenom 1.000 Kč. Můžete individuálně upravovat finanční nastavení pro jednotlivce.
  • Osobní přístup – pro firemního zákazníka máme spuštěný online chat, který funguje každý den 20 hodin 7 dní v týdnu.
  • Za odvedené konzultace Vám přijde faktura, kterou si můžete dát do nákladů firmy.

Proč vznikla Tymosia.cz?

Stránka Tymosia.cz vznikla v době karantény. Lidé v okolí měli problém s docházením/dojížděním ke svému psychoterapeutovi, aplikace zprostředkovávající videohovory se často zasekávaly, hovory samy od sebe skončily, sezení s rouškou u terapeuta bylo nepříjemné.

Vždy jsem toužil pomáhat lidem a poté, co jsem si sám zažil určité psychické stavy, jsem si uvědomil, jak moc je důležité starat se i o své psychické a duševní zdraví. Proto jsem chtěl tyto věci spojit. Zjednodušit shánění terapie, pomoci lidem starat se o své duševní zdraví a vymyslet způsob, který by technicky umožňoval hladký průběh terapie online.

Marek Fiala - zakladatel projektu

S Vaší firmě pomůžeme?

Necítíte se Vaši zaměstnanci ve své kůži? Nedokáží si poradit s určitou situací, která je trápí? Potřebují si popovídat s někým, kdo je nebude soudit? S tímto vším online terapie na Tymosia.cz může pomoci. U každého terapeuta najdete vypsané, jakými tématy se zabývá a pak je jen na Vašem zaměstnanci, jakého terapeuta si zvolí.

Pomožte Vašim zaměstnancům, ať na to nejsou sami.

Naši terapeuti rádi pomohou s jakýmkoli problémem, který je tíží a pomůžou, aby se zlepšením kvality života Vašich zaměstnanců zlepšila i jejich produktivita a spokojenost v práci. Ve 21. století konečně přestává být psychoterapie takové tabu, jaké byla dříve. Pojďte toho s námi využít a společně udělejme život Vašich zaměstnanců lepší.

A jaký terapeut bude pro Vás ten nejvhodnější?