4.50
15 Provedených terapií
2 Spokojených uživatelů
1000+ hodin praxe
O mně
Magistr Teologie a Psychosociálních věd na HTF UK 2002, od roku 1996 jako sociální pracovník pro duševně nemocné. Věnuje se vzdělávání pracovníků v sociální oblasti, pedagogické a zdravotnické pracovníky (např. Standardy sociálních služeb, Zvládání agrese a sebeobrana, Prevence syndromu vyhoření, Individuální plánování, Základy práce s rodinou, Psychoterapeutické minimum). V roce 2001 absolvoval psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii a Psychosyntéze a v roce 2008 Pesso Boyden System of Psychomotor (PBSP). Získal osobní zkušenosti se systémem sociální práce a psychoterapie ve Velké Británii, Nizozemí a Skandinávii. Nalezl velmi efektivní spojení mytologie a psychoterapie. A nalezl i laskavou stránku odolnosti. Pracuje psychomotorickým a biodynamickým přístupem (vývojové potřeby), užívá rozlišování vnitřních hnutí (duchů) dle starověkých metod, tělesnými symptomy, celostním přístupem osobní „otužilosti“ a harmonie ducha, duše i těla, který nazývá celkově Emoční wellness.
Moje profesní zkušenosti
v praxi používá psychomotorický a biodynamický přístup (vývojové potřeby, epigenetika a neurobiologické nastavení našeho organismu), efektivní spojení mytologie a psychoterapie, např. rozlišování vnitřních hnutí, a celostní přístup osobní „otužilosti“ a harmonie ducha, duše i těla. Dále se věnuje vzdělávání pracovníků v sociální oblasti, pedagogické a zdravotnické pracovníky (např. Standardy sociálních služeb, Zvládání agrese a sebeobrana, Prevence syndromu vyhoření, Individuální plánování, Základy práce s rodinou, Psychoterapeutické minimum). Získal osobní zkušenosti se systémem sociální práce a psychoterapie ve Velké Británii, Nizozemí a Skandinávii.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
4.50
2021-05-02 13:13:43
2021-04-13 15:07:35
Byl jasný, přímý, nesnažil se se mnou jednat jako v rukavičkách. Takový přístup oceňuji. Jsem spokojená. Jen připojení bylo horší.
Dostupné terapie:
Zkušební konzultace
570
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
1130
90 minutová konzultace
1690
Hodina konzultace pro studenty
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
900
Konzultace pro stávající klienty
1250
Konzultace pro stávající klienty (studenti)
1250