6 Provedených terapií
5000+ hodin praxe
O mně
Říci si o pomoc vnímám jako projev síly a nikoli slabosti. Při sezení vám budu pozorně naslouchat, budu se ptát, co byste rádi chtěli. Budeme hledat společně možné cesty vašeho života, to co může pomoci právě vám a podpořím vás v akci. Anebo u věcí, co se změnit nemohou, jak přijmout věci takové, jaké jsou. Proto také vám nemohu nabídnout „zaručené recepty“, které uděláte a bude „fajn“. Věřím, že udělat nějakou změnu je vždy možné, tak abyste vedli spokojenější život. Nebuďte na své starosti sami.

Po domluvě je možné vypsat i jiné časy, než zde uvedené v kalendáři. Také jsem aktuálně zapojen do projektů VZP a ČPZP, takže je možná plná či částečná úhrada pojišťovny. Budu se těšit na spolupráci s Vámi.
Moje profesní zkušenosti
Vystudoval jsem Psychoterapeutická studia na Masarykově univerzitě v Brně, mám 5letý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik typu SUR, v praxi podle potřeby využívám prvky i jiných směrů. Mám asi 15 letou praxi s psychoterapií a krizovou intervencí. Nejvíce z Psychiatrické nemocnice Bohnice, ale také třeba z SOS centra Diakonie nebo Života 90. Jsem členem Českomoravské psychologické společnosti.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
0.00

Žádná hodnocení

Dostupné terapie:
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
880
Párová terapie
1320
Hodina konzultace pro studenty
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
700