7 Provedených terapií
5000+ hodin praxe
O mně
Říci si o pomoc vnímám jako projev síly a nikoli slabosti. Při sezení vám budu pozorně naslouchat, budu se ptát, co byste rádi chtěli. Budeme hledat společně možné cesty vašeho života, to co může pomoci právě vám a podpořím vás v akci. Anebo u věcí, co se změnit nemohou, jak přijmout věci takové, jaké jsou. Proto také vám nemohu nabídnout „zaručené recepty“, které uděláte a bude „fajn“. Věřím, že udělat nějakou změnu je vždy možné, tak abyste vedli spokojenější život. Nebuďte na své starosti sami.

Po domluvě je možné vypsat i jiné časy, než zde uvedené v kalendáři. Také jsem aktuálně zapojen do projektů VZP a ČPZP, takže je možná plná či částečná úhrada pojišťovny. Budu se těšit na spolupráci s Vámi.
Moje profesní zkušenosti
Vystudoval jsem Psychoterapeutická studia na Masarykově univerzitě v Brně, mám 5letý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik typu SUR, v praxi podle potřeby využívám prvky i jiných směrů. Mám asi 15 letou praxi s psychoterapií a krizovou intervencí. Nejvíce z Psychiatrické nemocnice Bohnice, ale také třeba z SOS centra Diakonie nebo Života 90. Jsem členem Českomoravské psychologické společnosti.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
0.00

Žádná hodnocení

Dostupné terapie:
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
1250
Hodina konzultace pro studenty
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
1000