5.00
17 Provedených terapií
1000+ hodin praxe
O mně
„Kdo ví proč, dokáže jakékoli jak." Friedrich Nietzsche

Myslím, že jsem životní optimista, který rád naslouchá příběhům svých klientů a snaží se pomoct překonat jejich překážky na životní cestě. Jsem táta dvou malých kluků, zastánce fungující rodiny, lehké alternativy a integrace, který klade důraz na toleranci, porozumění a respekt. Čas trávím nejčastěji v přírodě, s rodinou nebo ve společnosti hudby všech možných žánrů.
Moje profesní zkušenosti
Absolvoval jsem vychovatelství na UJEP, psychoterapeutický výcvik psychodynamického směru na PVŠPS (506 h), akreditovaný výcvik EMCC, ICAF - Practitioner Program Coach (120h), jsem zastáncem celoživotního vzdělávání.
Působil jsem jako pedagog na I. stupni základní školy, vychovatel u dětí a dospělých s různými druhy postižení, terapeut na chráněném bydlení, jsem zakladatelem a majitelem sociální firmy….Pětadvacet let se pohybuji na poli pomáhajících profesí, pedagogiky a sociálních projektů. Posledních šest let se věnuji konzultační činnosti – terapii, koučinku, sociálnímu a kariérovému poradenství. Pracuji s jednotlivci i celými týmy.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
5.00
2021-06-05 20:38:07
Pan terapeut ochotně pomohl příteli ještě ten den, byť rezervace probíhají den předem. Tímto děkuji i zákaznické službě Tymosia. Oboje doporučujeme!
Dostupné terapie:
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
750
90 minutová konzultace
1130
Hodina konzultace pro studenty
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
600
Párová terapie
1130