23 Provedených terapií
500+ hodin praxe
O mně
Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím psychologické poradenství, individuální a párovou terapii. Řídím se principy Gestalt terapie, která uplatňuje holistický pohled na člověka, což znamená, že se zabývám jeho emocemi, myšlenkami i tím, co říká jeho tělo. Společně s klientem hledáme skryté příčiny současných potíží a následně prostředky a cestu ke zlepšení situace a získání rovnováhy.
Vysokou školu a psychoterapeutický výcvik Gestalt psychoterapie jsem absolvovala ve Španělsku, kde jsem mnoho let žila. Vzdělání a praxi, které jsem absolvovala v kulturně rozdílném prostředí vnímám pro svou práci jako velký přínos a zdroj, ze kterého nadále čerpám inspiraci. Myslím si, že terapie je pro lidi vhodná nejen v obdobích krize, ale v podstatě kdykoliv jako součást sebepoznávání, osobního růstu a rozvoje.
Moje profesní zkušenosti
Po ukončení vysokoškolského vzdělání jsem se účastnila několika dobrovolnických programů. Vedla jsem tanečně terapeutické lekce v
v Centru pro drogově závislé a v uměleckém souboru pro osoby s Downovým syndromem. Poté jsem pracovala 3 roky v Psychoterapeutickém centru ISURI, ve španělském městě Blanes. Po návratu do České Republiky jsem si otevřela soukromou praxi, která již druhým rokem úspěšně funguje.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
0.00

Žádná hodnocení

Dostupné terapie:
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
820
Zkušební konzultace
410