5.00
208 Provedených terapií
4 Spokojených uživatelů
5000+ hodin praxe
O mně
AKTUÁLNĚ NEPŘIJÍMÁM NOVÉ KLIENTY.

Mám ráda svou rodinu a svou práci. Ve svém volném čase se aktivně věnuji hudbě a zpěvu, ráda se vzdělávám a čtu nejen odbornou literaturu ale i beletrii. Dříve jsem hodně běhala, splnila jsem si i svůj sen a zaběhla si maraton, ráda bych se k tomu zase vrátila.
V současné době jsem na rodičovské dovolené, ale pracuji :-)
Moje profesní zkušenosti
Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka.

Vystudovala jsem dvě magisterská studia, jednooborovou psychologii na FF UK v Praze, kde jsem posléze získala i titul PhDr., a také učitelství psychologie a hudební výchovy pro střední školy na FPE ZČU v Plzni.

Od roku 2013 pracuji v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech u Plzně, nyní mám ještě soukromou psychoterapeutickou praxi v Plzni. V roce 2018 jsem v rámci postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví složila atestační zkoušku z klinické psychologie a v roce 2021 atestační zkoušku z psychoterapie. Absolvovala jsem komplexní psychoterapeutický výcvik v psychodynamickém směru se zaměřením na psychosomatiku v Libereckém institutu pro psychoterapii a psychosomatiku.

Ve své práci se zaměřuji na psychoterapii u dospělých, kteří chtějí dobře rozumět sobě samým, znát své hranice a potřeby, které často zapříčiňují potíže nejen v mezilidských vztazích, ale také ovlivňují somatické zdraví. Samozřejmě pomáhám klientům, kteří řeší životní nepohodu, složité vztahy, mají psychosomatické obtíže atd. Též se zajímám o diagnostiku a psychoterapii poruch osobnosti, zejména emočně nestabilní, hraniční typ. Věnuji se také psychoterapii u psychiatrických pacientů, zejména s diagnózami poruch nálad, úzkostných poruch atd. Nově se zaměřuji i na psychoterapeutickou práci s lidmi pracujícími v pomáhajících profesích, kde bývá náročnost jejich profese součástí motivace vyhledat pomoc (lékaři, sociální pracovníci, učitelé atd.).

Neustále se vzdělávám, docházím sama na individuální psychoterapii a supervizi, protože mě moje práce baví.

Jsem členkou Asociace klinických psychologů ČR.

www.kocourkova-psycholog.webnode.cz
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
5.00
2021-08-23 14:03:51
2021-06-30 19:03:20
2021-06-09 09:56:16
2020-11-16 10:08:12
Paní Kocourková mne každou další terapií posouvá dál a dál. Vybrala jsem si ji, protože je odborník a už při první terapii jsem se utvrdila v tom, že jsem udělala dobře. Mohu moc doporučit !
Dostupné terapie:
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
940
Konzultace pro stávající klienty
830