5.00
42 Provedených terapií
2 Spokojených uživatelů
700+ hodin praxe
O mně
Jsem absolventkou oboru Psychologie na Masarykově univerzitě v Brně, kde jsem se i narodila. Od malička jsem se věnovala hudbě a myslela si, že to jednou bude i mé povolání. Hudba mi dodnes přináší spoustu krásných prožitků, ale rozhodla jsem se jít profesně jinou cestou.

Od začátku studia jsem věděla, že psychoterapie, tedy práce s rozhovorem, je cesta, kterou se chci vydat. Snažila jsem se vzít si ze studia co nejvíce praktických dovedností právě v této oblasti a prvním krokem tak bylo absolvování komplexního kurzu krizové intervence pod vedením Mgr. Venduly Kolářové. Tím druhým pak výběr psychoterapeutického výcviku. Od roku 2014 jsem tak frekventantkou výcviku v systemické psychoterapii pod lektorstvím PhDr. Vratislava Strnada, jednoho ze zakladatelů tohoto psychoterapeutického směru v České republice. Svoji práci pravidelně konzultuji se zkušenými supervizory supervizory a snažím se dále vzdělávat a rozšiřovat své obzory.

Baví mě příběhy lidí, fascinují mě různé úhly pohledů a jsem ráda za každé „aha“, na které si můj klient v průběhu terapie přijde. Vážím si života a snažím se jej žít tak, abych opravdu žila. Často mě najdete na lyžích, na kole nebo se psem v lese.
Moje profesní zkušenosti
Vystudovala jsem jednooborovou Psychologii na MU v Brně. Už během studia jsem svoje vzdělání doplnila o Kompletní kurz krizové intervence. Svoji diplomovou práci jsem zaměřila na problémy spojené s neplodností a procesem zvládání IVF. Ve své soukromé psychoterapeutické praxi, kterou mám od roku 2015, ale pracuji s širokou škálou témat, a to jak systemicky, tak narativně.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
5.00
2021-06-30 20:48:35
2021-06-14 17:55:19
Dostupné terapie:
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
880
Párová terapie
1320
Hodina konzultace pro studenty
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
700
90 minutová konzultace
1320
Konzultace pro stávající klienty
600