5.00
34 Provedených terapií
2 Spokojených uživatelů
500+ hodin praxe
O mně
Pomáhám lidem, kteří cítí, že dosavadní život chtějí změnit, ale sami nevědí jak. Při své práci se opírám o postmoderní přístupy. Využívám zejména metody systemické, krátké a strategické terapie. Jednotlivé postupy volím s ohledem na klientovu jedinečnost tak, aby z terapie získal co největší užitek. Typické je zaměření na komunikaci, vztahy a prostředí, v kterém se nachází a budoucnost. Společně hledáme příležitosti ke změně. Osobně je pro mě důležitý respekt k jedinečnosti člověka a jeho vidění světa. Nabízím své dovednosti k tomu, aby se klient ve svém světě mohl lépe zorientovat, zvolil si svůj cíl a dosáhl ho vlastními silami.
Moje profesní zkušenosti
Od roku 2015 mám soukromou praxi v Praze, nejčastěji vedu individuální terapii a párovou terapii. Jsem součástí projektu Terapie mezi stromy.
Jazyky
Zaměření
Hodnocení
5.00
2021-02-14 09:59:16
Díky paní terapeutce jsem získala zcela nový pohled na svůj problém. Pomohla mi zaměřit se na mé pocity a díky tomu mi pomohla ujasnit si,co chci a je pro mě opravdu důležité. Byla to velmi příjemná zkušenost a už jen jedno sezení bylo obrovsky přínosné.
2020-10-27 11:00:03
Kateřina pro mě vyvrátila mýtus, že terapie nutně musí být dlouhodobá a bolestivá, aby přinesla výsledky. Už po prvním rozhovoru jsem měla v ruce nástroje, které mi každý den pomáhají znovuobnovit vnitřní klid a obrátit se do sebe. Díky za to a těším se na další společnou práci.
Dostupné terapie:
Hodinová konzultace
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
850
90 minutová konzultace
1280
Hodina konzultace pro studenty
Psycholog či terapeut může mít hodinovou konzultaci trvající 50 minut.
680